Win 'Koningen van de Wielerklassiekers'
Dinsdag 08 maart 2022
Nieuws - Win het boek 'Koningen van de Wielerklassiekers' door te vertellen welke Nederlandse klassiekerzege jou het meest tot de verbeelding spreekt.De liefhebbers van wielrennen verheugen zich in deze periode op de voorjaarsklassiekers. We hebben de Omloop Het Nieuwsblad en de Strade Bianche al achter de rug, maar de eerste Monumenten komen er ook snel aan.
Een stukje extra beleving geef je aan deze periode met het lezen van het boek 'Koningen van de Wielerklassiekers' van Louis Bovée, Evert de Rooj en Roy Schriemer. Bij ons kun je een exemplaar winnen!
We willen graag van je weten welke Nederlandse klassiekerzege jou het meest is bijgebleven. Was het Jan Raas in één van zijn vijf overwinningen in de Amstel Gold Race? Was het Hennie Kuiper die ondanks een lekke band Parijs-Roubaix won? Of Niki Terpstra op weg naar de winst in de Ronde van Vlaanderen, Adrie van der Poel op weg naar winst in 'La Doyenne' of zoon Mathieu met zijn rush naar de winst in de Amstel Gold Race? Of de manier waarop Anna van der Breggen, Marianne Vos of Annemiek van Vleuten naar de winst snelde in de steeds beter bekeken vrouwenklassiekers?
Deel jouw mening met ons op social media of via een mailtje aan redactie@cyclingonline.nl. De winnaar ontvangt een boek. Binnenkort geven we nog een exemplaar weg. Wie niet kan wachten of hij of zij de winnaar wordt, kan natuurlijk alvast een exemplaar bestellen via deze link. Je hebt vast wel iemand aan wie je het gewonnen exemplaar vervolgens cadeau kan doen.
Laat ons jouw mening horen en win!
Eerder...
- Dijkman en van der Staal winnen in Galder
- Michiel Mouris wint Parijs-Roubaix junioren
- Live verslag Toekomstcup Omloop Galder
- Zoetemelk geniet volop van Pogacar en Van der Poel
- Eekhoff en Vos missen Dwars door Vlaanderen
- VIRO-cup Twente breidt uit met Zutphen
- Mouris wint etappe in Reybrouck Classic
- Live verslagToekomstcup Berg en Terblijt
- Jubileumeditie Volta NXT Classic sterk bezet
- Live verslag Toekomstcup Philippine
- Via Toekomstcup naar Grassroots-programma Giant en Liv
- Romers wint Kasseienomloop Exloo
- Rabobank terug in de wielersport als partner Visma
- Cauberg terug in diepe finale Gold Race
- Ook EPZ Omloop van Borsele kan niet doorgaan
- Volta Limburg Classic gaat door op compacter parcours
- Watersley wordt zesde testlocatie CyclingClassNL
- Organisatie bevestigt: Amstel Gold Race gaat door
- Veenendaal-Veenendaal gaat niet door in 2025
- Nederland alleen met profs naar WK Rwanda
- Politie kan wellicht vier wedstrijden begeleiden
- Veel landgenoten van start in Tour Down Under
- Theo Bos is nieuwe bondscoach BMX'ers KNWU
- Picnic nieuwe hoofdsponsor team Spekenbrink
- Dit zijn de profteams voor 2025