Omloop van Valkenswaard gaat door met aanpassingen
Maandag 27 april 2020
Elite men - De voorbereidingen op de Bruyn Metaal - omloop van Valkenswaard worden voortgezet. De wedstrijd zal volgens de oorspronkelijke planning plaatsvinden op 6 september 2020 en is daarmee de eerste wedstrijd in de landelijke topcompetitie na de coronacrisis."Terwijl wielerminnend Nederland smachtend staart naar lege wegen, zullen de kasseistroken, klinkerwegen en gravelpaden in de regio Valkenswaard het prachtige decor vormen waarin de wielerstrijd op hoog niveau dan eindelijk weer losbarst" meldt de organisatie.
Het programma start om 09.00 uur met een wedstrijd in de Topcompetitie voor junioren om 13.00 zullen de elite renners van start gaan voor hun wedstrijd meetellend voor de Nederlandse Loterij Topcompetitie.
"De organisatie zet alles op alles om de wielerfans te geven waar ze zo lang naar uitkijken; koers. De spectaculaire klassieker weet zich inmiddels verzekerd van het sterkst mogelijk deelnemersveld. Het parcours, vorige editie door toeschouwers en deelnemende ploegen zo gewaardeerd, is op kleine delen gewijzigd zo wordt ook de gravelstrook op het Loon in Waalre aangedaan. Een aanpassing is ook gedaan door de start en finish op de Markt in Valkenswaard te doen plaats vinden."
De organisatie houdt rekening met de 1.5 mtr samenleving en zal de Markt als zodanig inrichten.
"Eurosport doet verslag van de Brabantse klassieker, maar na maanden hunkeren naar live sport, is er natuurlijk niets mooier dan aan het parcours te staan om de rennerskaravaan voorbij te zien razen."
Foto: © Theo van Sambeek
Eerder...
- Mike Dogterom naar winst in Zuiderzeeronde
- Deelnemers en rugnummers Amstel Gold Race
- Slag om Woensdrecht met nieuwe hoofdsponsor
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- Ploeg Van der Poel begint zaak tegen ´bidonwerper´
- Van der Poel is weer klasse apart in Parijs-Roubaix
- Deelnemers en rugnummers Parijs-Roubaix Mannen 2025
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2025
- Pogacar wint Vlaanderen, Van der Poel derde
- Van den Broek tweede in Volta Classic
- Van der Poel is klaar voor Ronde van Vlaanderen
- Stagecontracten voor beste jongeren clubcompetitie
- Visma gevloerd in Dwars door Vlaanderen, Del Grosso zesde
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen 2025
- Jakobsen staakt seizoen voorlopig voor ingreep
- Kooij breekt sleutelbeen in Gent-Wevelgem
- l´Hote eerste Franse eindwinnaar Olympia´s Tour
- Deelnemers en rugnummers Gent-Wevelgem mannen 2025
- Van der Tuuk wint Ster van Zwolle-rit Olympia's Tour
- Live-verslag Salverda Bouw Ster van Zwolle 2025
- Salverda Ster van Zwolle in een uniek jasje
- Van der Poel imponeert met zege E3 Prijs
- Derde etappe Olympia's Tour is voor Larsen
- Olympia's Tour: op de Adsteeg wint De Jong
- Marsman is eerste leider in Olympia´s Tour